ayni-gun-kargo

 

BOLU İçi Aynı Gün Teslimat ;


Değerli müşterilerimiz, ONURLU YAPI MARKET sizlere yenilikçi yüzü ile yeni hizmetler sunmaya devam ediyor.


Teslimat adresi Bolu şehir merkezin de bulunan müşterilemizin, www.nalburcum.net web sitemizden 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ödeme işlemini tamamlayarak almış oldukları ürünleri *Aynı Gün ¹ içinde teslim ediyoruz !


Hafta içi ve iş günlerinde Saat: 15:00’a kadar verilen siparişler, *Bolu Şehir Merkezinde ² sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz adresinize, Aynı Gün içinde teslim edilecektir.
 

Siparişinizin sizlere ulaşabilmesi için;


www.nalburcum.net web sitemizden almış olduğunuz ürünün ödeme işleminin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Sipariş esnasında girmiş olduğunuz teslimat adresinizin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir.
Sipariş teslimatı sırasında, olası sorunları önlemek adına kimlik ibraz edilmesi gerekmektedir.
Sipariş esnasında almış olduğunuz ürünü ve bilgilerinizi içeren evrağa teslimatınızın yapıldığına dair imza atmanız gerekmektedir.
Gerektiğinde sizlere ulaşılabilmesi için, iletişim bilgilerinizin doğru olması gerekmektedir.
Sipariş veren müşterilerimizden,belirlediğimiz Merkez konum dışında kalan mahalle ve ilçelere MNG Kargo aracılığı ile siparişleriniz gönderilmektedir.
Onurlu Yapı Mal.İnş.Tur.Tar.Gıda.Nak.San. Ve Tic.Ltd. Belirtilen hususlarda önceden haber verilmeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

 ¹ Aynı Gün ; Hafta içi ve iş günü olması şartı ile Saat: 13:00‘a kadar ödemesi onaylanmış siparişler Aynı Gün içinde teslim edilecektir.

² Bolu Şehir Merkezi; Onurlu Yapı Mal.İnş.Tur.Tar.Gıda.Nak.San. Ve Tic.Ltd. Tarafından Bolu Şehir merkezinde belirlenen adresler ile sınırlıdır. Belirlenen ve Şehir merkezi dışında kalan mahalle ve adreslere MNG Kargo ile gönderim sağlanacaktır.

Onurlu Yapı Mal.İnş.Tur.Tar.Gıda.Nak.San. Ve Tic.Ltd. belirtilen hususlarda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR