MirKraft Future Infrared Elektrikli Isıtıcı

MirKraft Future Infrared Elektrikli Isıtıcı

0,00
Marka : MirKraft
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : 4.770,00 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 4.400,00 ₺(KDV Dahil)
Barkod : 8683463275004
1.466,67 ₺ 'den başlayan taksitlerle

Uzaktan Kumanda

LCD Panel

Ön ısıtma gerektirmeden infrared ısı

Eşit ve hedefli ısı dağılımı

Infrared karbon tüp ile ısıtma

%95 verimlilik ve minimum 6000 saat çalışma

Temiz, yoğuşmasız, kokusuz ve sessiz

Devrilme koruması

Kapalı alanda ortalama 35 m2 alanı ısıtma

Açık alanda ortalama 18 m2 alanı ısıtma

24 ay garanti

Özelleştirilmiş kendine has bir dokusu olan siyah renkte olan MirKraft Future Karbon Fiber infrared ısıtıcı, karbon fiber ısıtma teknolojisinde 2500 Watt ısıtma gücüne sahiptir. Estetik dizaynı sayesinde her ortamda göz alıcı bir duruşa sahiptir. Uzaktan kumandası ile 4 farklı güç seviyesinde çalışma imkanı sağlayarak, ortam sıcaklığını rahatça istediğiniz sürede kontrol edebilirsiniz.

Ortam sıcaklığı istenilen seviyeye geldiğinde ısıtıcı otomatik olarak kapanır, sıcaklık düştüğünde ise otomatik olarak tekrar çalışır.

Minumum 6000 saat ısıtma süresi ile sürekli ve bakım gerektirmeyen verimli ısınma sunar. Özel formlu bir reflektör aynasına ile ısıyı ortama dağıtarak ısıtma verimliliğini maksimum seviyede tutar.

Infrared ışınları vasıtasyla hava yerine çevredeki objeler ve insanlar ısıtılır. Oluşan ısı karbon fiber infrared teknoloji ile oluştuğu için ve fanlı ısıtıcılarda olduğu gibi vantilatör ile çalışmadığı için toz oluşturmaz dolaysıyla allerjenler ve astım hastaları için idealdir.

Devrilmeye yakın bir duruma geldiğinde(45 derece), devrilme koruması enerji akımını hemen durdurarak ısıtıcıyı kapatır. Krom kaplı koruma ızgarası hem dekoratif bir görüntü sunar, çoçuk veya hayvan temaslarının ısıtma elemanlarına ulaşmasını engeller.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR